Naszą specjalnością jest projektowanie stron www - profesjonalnych serwisów internetowych. Zajmujemy się w indywidualnymi kreacjami dopasowanymi do szczególnych potrzeb i wymagań klientów. Oferujemy nieszablonowe rozwiązania dla biznesu.

Wykonujemy serwisy portalowe, produktowe, prezentacje multimedialne oraz aplikacje internetowe. Tworzone oprogramowanie konsultujemy na bieżąco z klientem, dopasowując je do indywidualnych potrzeb. W ten sposób tworzymy zoptymalizowane i skuteczne narzędzia biznesowe.

Tworzymy od nowa lub dokonujmy liftingu logo wraz z dowolnymi innymi atrubutami identyfikacji wizualnej organizacji. Tak przygotowane materiały mogą zostać wykorzystane zarówno na potrzeby realizacji www jak i na użytek materiałów drukowanych.

Aby dodatkowo zachować spójność wizerunku firmy z prowadzoną kampanią oferujemy kompleksowe wykonanie projektów graficznych bannerów, reklam prasowych oraz innych materiałów drukowanych.

Każde rozwiązanie jest indywiduane. Aby dowiedzieć się więcej - zadaj nam pytanie, z przyjemnością na nie odpowiemy. Chętnie spotkamy się również, aby pomóc w sprecyzowaniu potrzeb.

W skrócie

Zajmujemy się:

- projektowaniem stron WWW
- projektowaniem materiałów reklamowych typu: ulotki, banery, plakaty
- tworzymy logotypy, wizytówki, a także papiery firmowe
- reklama na pojazdy
- administracja sieci